Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Przypomnienie: Regulamin komentarzy serwisu SosnowiecFakty.pl!


Serwis SosnowiecFakty.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.


Redakcja serwisu SosnowiecFakty.pl zastrzega sobie prawo do kasowania, bądź edycji wypowiedzi zawierających treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwe oraz promujące jakiekolwiek produkty. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca taką opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie, wyślij e-mail na adres: redakcja@sosnowiecfakty.pl


Redakcja


Przypomnienie: Regulamin komentarzy serwisu SosnowiecFakty.pl!Autor: Piotr Dudała | 07/06/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 09.06.2010 09:09
Jeżli ten portal ma swój profil, to jego nazwa powinna mu odpowiedać.Być dla niego charakterystyczna. Zgadzam sie z postem o tym mówiącym.
#2 | Marta dnia 09.06.2010 08:34
...portal nie tylko że jest prywtany, ale również ma swój profil i trudno, żeby ktoś go wykrzystywał na swoją "tubę"!
#3 | Stanisław Iż. dnia 09.06.2010 08:18
Każda osoba publiczna, a p. Piotr za taką przecież stara się uchodzić w każdym wymiarze ( chociażby publikowanie własnych zdjęć przy każdej okazji, a także publikowanie własnych wypowiedzi na różne tamaty społeczne podpisanych imieniem i nazwiskiem - wypowiedzi czasami bulwersujących dla innych osób, musi sie liczyć nie tylko z ripostą, oceną, ale równiez z krytyką. Ataki na własna osobę? Musi sie z tym liczyć, ponieważ sam atakuje czy ocenia postępowanie innych ludzi, wydarzenia historyczne czy postacie historyczne.Przeciez nie każdy musi mieć takie samo zdanie czy tę samą skalę oceny. O wartościach już nie wspominając.Oczywiście, ma prawo do oceny. Tylko że inni ludzie mają takie samo.Nie większe, ale i nie mniejsze.Poza tym w nazwie portalu występuja dwa słowa: fakty oraz Sosnowiec. A to sa słowa o szerszym znaczeniu. Swoistego rodzaju mianownik, który jest ważny dla różnych ludzi - wcale niekoniecznie podzielających podobne poglady. Gdyby portal nazywał sie inaczej, np. Piotr Dudała, prywatny portal,portal katolicko - miejski, portal Piotra Dudały z Sosnowca czy coś w tym rodzaju, nie byłoby problemu.Nazwa nie wprowadzałaby w błąd.Zaglądałby do niego ten, kto wiedziałby co w nim znajdzie.I po problemie.Mogłoby sie nawet zawiazać kółko wzajemniej adoracji.Rozumiem, że sa moderowane posty wulgarne, pomawiajace, obrażające. Ale to jest tylko ułamek wszystkich usunietych postów.Zdecydowana większość to posty merytoryczne, tylko świadczące o innym widzeniu wielu spraw.Podające przykłady rzeczywiste, mające miejsce w historii. A tak, mamy portal ze słowem Sosnowiec, w którym rzadzą zasady prasowe rodem z PRL-u.Nawet pomimo ostatniego punktu Misji Portalu.
#4 | Karol dnia 09.06.2010 07:07
muszę obronić Pana Piotra, nie wiem, czy ataki na właściciela serwisu można "podciągać" pod prawo do swobodnej wypowiedzi? nie sądzę!
proponuje założyć prywatny portal i tam się "wyżywać" do woli, jest ich już w Polsce 10 mln! może być jeszcze jeden!
#5 | L W Sosnowiec dnia 09.06.2010 03:38
Czy w dalszym ciągu bedą usuwane wpisy nie łamiące prawa w jakikolwiek sposób, ale z treścią których nie zgadza się Redaktor Naczelny? Czy w takich przypadkach nie zachodzi łamanie konstytucyjnego prawa do swobodnej wypowiedzi? Nie sadzę, aby usprawiedliwieniem był argument fakcie, że forum jest wartością prywatną.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney