Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Dokumenty smoleńskie utknęły w rosyjskim MSZ

Zaklęty krąg w śledztwie dotyczącym smoleńskiej katastrofy. Polscy prokuratorzy nadal nie mają dokumentów, o które prosili Rosjan.
Mimo że akta sprawy wyszły już z rosyjskiej prokuratury, utknęły w MSZ w Moskwie. Prokurator generalny Andrzej Seremet rozmawiał wczoraj na ten temat z polskim wiceministrem spraw zagranicznych.

W dniu wczorajszym prokurator generalny przeprowadził rozmowę telefoniczną z ministrem Jackiem Najderem. Uzyskał zapewnienie, że jeśli tylko dokumenty te znajdą się w rękach polskich służb dyplomatycznych, natychmiast zostaną przekazane polskiej prokuraturze - powiedział rzecznik prokuratury generalnej Mateusz Martyniuk.Jak dodał, prokuratura polska nie ma możliwości naciskania na Rosjan, by przyspieszyli proces przekazywania dokumentów. Wynika to z tego, że dokumenty już zostały przekazane przez prokuraturę rosyjską. Mówiąc krótko - rosyjska prokuratura nie jest już w posiadaniu tych dokumentów - zaznaczył.I dlatego wciąż nie wiadomo, kiedy najważniejsze dokumenty w sprawie katastrofy tupolewa pod Smoleńskiem trafią do rąk polskich śledczych.Krzysztof Zasada , www.interia.pl
Autor: Piotr Dudała | 17/06/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 19.06.2010 06:49
KAMPANIA WYBORCZA SIĘ SKOŃCZYŁA A TU C I Ą G L E T R W A !!!
#2 | !!!!!!!! dnia 19.06.2010 04:52
Pełnomocnik Pani Walentynowicz juz zapowiedział przesłuchanie Don Thuska przed prokuraturą w sprawie wyboru konwencji (chicagowskiej) w oparciu o ktora prowadzono to "śledztwo". To jest po prostu skandal co wyprawia her Thusk z myśliwym. Jeszcze Polska nie zginęła póki "motłoch" czuwa!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.