Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Zagłębiowskie spotkania z Marszałkiem Bronisławem Komorowskim i jego żoną, Anna Komorowską

W dniu dzisiejszym w dwóch zagłebiowskich miastach, Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu, przebywać będzie Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Wizytę w trzech zagłębiowskich miastach, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej i Zawierciu, złoży dziś również Anna Komorowska, małżonka Marszałka. Poniżej przedstawiamy program obu wizyt.Program wizyty Marszałka KomorowskiegoDąbrowa Górnicza14. 00: Dąbrowa Górnicza Pl. Wolności.
Marszałek spotka się z harleyowcami, zawodnikami „Zagłębia Stelers”, grupą strażaków, przedstawicielkami koła gospodyń wiejskich.15.10-16.00: Tradycyjny zagłębiowski obiad z jedną z Dąbrowskich rodzin.

SosnowiecW godzinach 15.00-18.00 na Placu Stulecia w Sosnowcu (tzw. Patelnia) odbędzie się wiec wyborczy pn. „Błękitny Sosnowiec”.

Podczas części artystycznej wystąpią: wokalistka Nicola Kolankowska, zespół Grzegorz Majzel Trio, dziecięcy zespół taneczny Animato, śpiewające „Kiepurki”, SKANDAL- zespół tańca nowoczesnego & cheerleaders, pary tańca towarzyskiego z Klubu Kiepury, młodzież z sosnowieckiego Ogniska Pracy Pozaszkolnej.„Błękitny Sosnowiec” odwiedzi Bronisław Komorowski.
Zagłębie Dąbrowskie odwiedzi również małżonka Marszałka.o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie z Panią Anną Komorowską w Domu Seniora w Czeladzi.o godz. 14.00 o godz. 14.00 Pani Komorowska będzie towarzyszyć mężowi w Dąbrowie Górniczej podczas spotkania na Placu Wolności.o godz. 16.00 odbędzie się otwarte spotkanie z Anną Komorowską w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.
Autor: Redakcja | 28/06/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 01.07.2010 12:39
Pan Dudala popiera czerwonych,bialych.a najbardziej CZARNYCH nie mylic z afryka.
#2 | !!!!!!!!!!!!! dnia 30.06.2010 13:18
Pięta i Chęciński reka w ręke na jednej scenie z Pisalskim i Adamcem? Panie Dudała miej Pan jaja i odpowiedz Pan internautom!! Kim Pan jesteś, a może czym? Wylewałeś pan tutaj żale ile to krzywd wydarzyło sie po złożeniu słusznego wniosku o zmianie nazwy ronda Gierka, a dziś pańscy partyjni koledzy ręka w ręke agituje z Pisalskim i Adamcem, twórcami hańby Sosnowca , czyli instytutu Gierka? Masz pan jaja? Nie kasuj Pan tego tylko ratuj twarz, bo jaj juz nie uratujesz!!!!!

#3 | ekran dnia 29.06.2010 16:04
Primo : Komorowski, liberał zresztą ... hrabia ... szemrany... "tatuś" z oddziału "Łupaszki" ... po likwidacji oddziału "cudowny" awans w LWP ... na oficera .... oj to NKWD....
Secundo : Wiadomość z dzisiejszego dnia, która niczym Kasandra OSTRZEGA co będzie się dalej działo ...
"W I kw. 2010 r. deficyt rachunku bieżącego wyniósł 1 mld 64 mln euro, a zadłużenie zagraniczne ogółem Polski wzrosło w tym czasie do 205 mld 473 mln euro - poinformował Narodowy Bank Polski."
-- Wiecie szanowni Polacy- zagłębiacy, dlaczego hrabia MUSI zostać Prezydentem ? Przecież tylko "swojak" zagwarantuje branie dalszych pożyczek i wyprzedawanie kraju .... Zresztą zastanówcie się ... PO rządzi od trzech lat ... zadłużenie --- JUŻ PRAWIE B-I-L-I-O-N ZŁ !!!, co za tą kasę wybudowano dla POLAKÓW ? N-I-C !!! A gdzie ta kasa ???
A teraz przypomnijcie sobie słowa A.Olechowskiego - "Wybierzcie swój dobrobyt" ... on ma 17 mln ... jest w polityce od samego pocz. 1989 ... i ma ten swój dobrobyt ...A inni " starzy szanowani politycy" ... , a jakże też mają swoje co nieco ... w końcu po tylu latach wyprzedaży za przysłowiową złotówkę ! I co ? dalej nie kumacie .... dalej lubicie LIBERAŁÓW ? Wasz wybór ! Podobnie jak ... LEWICOWI SMAKOSZE KAWIORU : Kwaśniewski, Oleksy, Cimoszewicz, Belka , Nałęcz i cała plejada "niezależnych" dzieńnikarzy ... Olejnik, Lis, Żakowski, Kik,Rolicki, Dębski, Urban, Zaręba ( Polska The Times),Domański (Przegląd), Wroński (GWniana).... , a jeszcze socjolodzy, politolodzy ... i sondażownie ... WSZYSCY NIEZALEŻNI I BEZSTRONNI !!! Popatrzcie ilu ludzi i jaka "armia NAJEMNIKÓW" "PRACUJE" nad waszymi poglądami ... wtłacza wam do głów jak należy myśleć, co sądzić o tym czy tamtym , jak widzieć to i owo - zawsze według ich nieomylnemu myśleniu ... , a dziwnym trafem ONI wszyscy to jedna wielka RODZINA ! Dzieci, wnuki, pożenione, spowinowacone, po którymś tam rozwodzie i z któregoś tam ojca i matki .... istny SHOW BIZNES ! Polityczny i powiązany ze sobą ... ale czym ? D-O-B-R-O-B-Y-T-E-M !!!
Na koniec ... tak wam się podoba hrabia ... szanowny lektoracie zagłębiowskiej klasy pracującej ... to cymes ! JUż raz go tak licznie poparliście to cóż teraz też to zróbcie ! A jakże !!! Hrabia wam da ! Tusk i Palikiot wam da ! PO wam da ! Ja nie mówię .... ja myślę ... KOPA ! A wiecie gdzie ? ..... No chyba tak ... A tak na zdrowy rozum ... skoro partia Tuska i Komorowskiego ( obrońca WSI-szpicle, kapusie, donosiciele...)tak dobrze rządzi ... to powinien wam odpowiadać zarobek ... a skoro wam odpowiada i jesteście zadowoleni ze swojego wynagrodzenia i rośnie wam nieustannie ( jak posłom i senatorom...) od chwili objęcia władzy przez Tuska i ferajnę to cóż ...macie rację chyba wybierając hrabiego i protektora jego ... A lewicowi smakosze kawioru .... to naprawdę zeszmacone już do cna towarzystwo ... kto ma władzę to lgną i liżą d*** takiego do obrzydzenia .... a fe ! A teraz do URN i KRZYCZCIE --- Z-W-Y-C-I-Ę-Ż-Y-M-Y !!!! Kto ?! Ci co więcej i lepiej kłamią !!! J GDYBY NIE TEN BLISKO B-I-L-I-O-N !!!
W plecy .....
#4 | znudzony tvn-em dnia 29.06.2010 12:44
PRZYDUPAS KANCELERZA TUSKA W ZAGŁĘBIU !! WRACAJ MARIONETKO DO WARSZAWKI!!
#5 | !!!!!!!!!!! dnia 29.06.2010 12:40
Panie Dudała, czy to prawda że razem z Komorowskim lansował sie będzie Pisalski, ten od tzw. instytutu tzw. Gierka? Co pan na to, kogo pan popiera?
#6 | "''''''''''''' dnia 29.06.2010 11:47
Proponuje grzybową, specjał dla teściowych!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney