Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


List Marszałka do Jarosława Kaczyńskiego

Marszałek Bronisław Komorowski na koniec kampanii prezydenckiej napisał list do Jarosława Kaczyńskiego, w którym dziękuje za rywalizację i deklaruje chęć współpracy w przypadku swojej wygranej. Komorowski dziękuje też wyborcom za poparcie w I turze i prosi o głosy w finałowym starciu. - Tu liczy się ostatnia szarża ułańska, bo w polityce trzeba mieć fantazję i odwagę - mówił na rynku w Grudziądzu Komorowski.
Komorowski wystosował do swojego konkurenta list, którym dziękuje mu za rywalizację w tej "trudnej kampanii". Cieszy się, że udało się "zachować wzajemny szacunek". Żałuje także, że w kampanii za dużo było mowy o przeszłości, rozliczeniach i tym, co kandydatów dzieli, a nie łączy.
Jednocześnie deklaruje chęć współpracy rządu z opozycją, jeśli wygra niedzielne wybory. - Moim marzeniem jest, byśmy już od poniedziałku próbowali uzgodnić wspólne stanowisko w najważniejszych sprawach dla Polski - napisał marszałek. O jakie sprawy chodzi? Zdaniem marszałka, to przede wszystkim tworzenie stanowisk pracy dla młodych ludzi, przyszłość szpitali i system wsparcia dla młodych rodzin. Marszałek wspomina też o problemie mediów publicznych.- Chciałbym, żeby Polacy zapamiętali tę kampanię jako kampanię zgody, która buduje, bo Polska jest najważniejsza - zaznacza na koniec.źródło: TVN 24Autor: Redakcja | 01/07/2010
Komentarze
#1 | dnia 01.01.1970 00:00
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.