Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Nie ma żadnej wojny Polsko-polskiej, lecz jest walka o prawdę !

Jarosław Kaczyński jak mało kto w Polsce ma prawo głośno domagać się całej prawdy o katastrofie smoleńskiej z dnia 10.04.2010 roku. Wdowa po Prezesie IPN Zuzanna Kurtyka jak nikt inny miała prawo założyć stowarzyszenie "Katyń 2010" i domagać się zwrotu Polsce szczątków samolotu, który w niewyjaśnionych okolicznościach nie doleciał do pasa lotniska. Tymczasem obłudnicy zaczynają atakować każdego, kto walczy o prawdę na temat Katynia 2010.

Wywiad Jarosława Kaczyńskiego w Gazecie Polskiej ujawnia fakty których nikt do tej pory nie odważył się ujawnić .Ten wywiad nie ma nic wspólnego z polityką i tylko marni publicyści i pokrętni gracze polityczni znajdują w tych wypowiedziach treści, których tam nie ma .Jarosław Kaczyński odważył się stwierdzić, że to nie był prezydencki samolot, tylko samolot rządowy !To jest sama prawda i tylko prawda, bo faktycznie prezydent RP nie posiadał własnego samolotu.Przyznam się i od razu przepraszam, że ja również zostałem wprowadzony w błąd urzędową i medialną propagandą, która głosiła, że 10.04.2010 r rozbił się prezydencki samolot .Powinno się prawidłowo mówić i pisać , że to była katastrofa rządowego samolotu z Prezydentem RP na pokładzie !Jarosław Kaczyński ujawnił jak bardzo on i jego przyjaciele byli poniżani kontrolą paszportową na lotnisku rosyjskim i fakt , że Pani Magdalena Gosiewska była w laptopie rosyjskich służb specjalnych zaznaczona na czerwono !Jest to informacja bezcenna !Otóż, choć nie napisano tego w Gazecie Polskiej , to na przykład w starożytnych Chinach na czerwono wypisywano nazwiska skazańców , a zatem to daje dużo do myślenia ten zapis w rosyjskim laptopie tuż po katastrofie samolotu rządowego Rzeczypospolitej Polski w dniu 10.04.2010 r., w której zginął Prezydent RP, jego małżonka, prezes IPN Kurtyka, poseł Przemysław Gosiewski i 92 innych zacnych Polek i Polaków !Nie będę streszczał całego wywiadu zamieszczonego w Gazecie Polskiej z 14 lipca 2010 r, ale zwracam się do wszystkich publicystów i blogerów , aby uszanowali prawo rodzin poległych w dniu 10.04.2010 roku, do własnego zdania na temat tej katastrofy, a przede wszystkim ich prawa do dociekania całej prawdy.Można Pana Jarosława Kaczyńskiego krytykować za jego wypowiedzi na temat Napieralskiego czy Gierka, ale nie wolno podważać jego prawa do mówienia prawdy o katastrofie smoleńskiej czyli Katyniu 2010r !Od 14 lipca trwa nagonka medialna nie tylko na prawdę o Smoleńsku ujawnioną przez Jaroslawa Kaczyńskiego, ale również na stowarzyszenie "Katyń 2010" , na Jana Pospieszalskiego i film "Solidarni 2010" , na krzyż przed Pałacem Preydenckim i na każdego kto ośmiela się żądać całej prawdy o dniu 10.04.2010 roku.Nawet ceniony przez wielu Szymon Hołownia przyłączył się do tego chóru nagonki na krzyż i na odsłonięcie całej prawdy o przyczynach katastrofy samolotu rządowego z Prezydentem RP i 95 wspaniałymi Polkami i Polakami na pokładzie .Ktoś bardzo chciałby wywołać wojnę domową, ale mu się to nie udało i teraz następuje próba wywołania wojny propagandowej .Polsko-polskiej wojny nie ma, lecz jest tylko kompromitacja tych, którzy nie umieją uszanować prawa rodzin elit Rzeczypospolitej Polskiej , poległych pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010 roku do odkrycia całej prawdy o Katyniu 2010r.Rajmund Pollak, Newsweek
Autor: Przemysław Szałański | 15/07/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 16.07.2010 21:51
Biuro Analiz Sejmowych uznało, że niektóre zapisy rozporządzenia ws. Komisji Badania Wypadków Lotniczych wyjaśniającej katastrofę smoleńską są sprzeczne z Prawem lotniczym, jednak ewentualne stwierdzenie jego niezgodności z ustawą nie będzie wpływać na ważność efektów pracy Komisji.
#2 | @Mariola dnia 16.07.2010 21:25
to znaczy wali gruchę? tak pisze podobno red. Ziemkiewicz, a fuj!
#3 | Mariola dnia 16.07.2010 21:11
Czy Palikot się onanizuje? Ja się tylko niewinnie pytam!
#4 | Romaszewski dnia 16.07.2010 20:40
Skończyć z zaszczuwaniem J. Kaczyńskiego. Protestuję!
#5 | Mira dnia 16.07.2010 14:21
wszystkich?
#6 | Marta dnia 16.07.2010 14:03
nie bardzo rozumiem, kogo Kaczyński nienawidzi?
nie widzę jakoś adresata!
#7 | PAWLO dnia 16.07.2010 11:22
" Jeśli ktoś ma inne zdanie, to jest to ciężkie moralne nadużycie - mówił na konferencji prasowej w Warszawie Jarosław Kaczyński. - Będzie po stronie Zapatero, Napieralskiego - uściślił prezes PiS." Człowieku zastanów się co mówisz, zapomniałeś przed wyborami- nawet GIEREK w twoich wypowiedziach był w porządku!!!!! Nie masz za grosz ambicji, zmieniasz się jak kameleon!!!! Jesteś małym zakompleksionym człowieczkiem!!! Obawiam się że gdybyś wygrał wybory III światowa była by pewna!!! Pieski też już spuściłeś ze smyczy, ujadają i gryzą( Brudziński, kempa czy jak jej tam, Ziobro) jak przed wyborami to je zamkłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#8 | KTO? dnia 16.07.2010 09:38
Kapitan tupolewa Arkadiusz Protasiuk na kilkadziesiąt sekund przed katastrofą miał powiedzieć: "Jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją)".
#9 | Waria dnia 16.07.2010 08:33
Mega Loman ale bardziej Loman :-)))
#10 | Palikotowiec dnia 16.07.2010 08:20
Palikot o nowej partii: Ktoś musi reprezentować te 10 mln Polaków
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney