Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


news usunięty
Autor: Redakcja | 31/07/2010
Komentarze
#1 | PAWLO dnia 05.08.2010 15:47
Do "wykrzykników", jednak prawda jest taka jak pisałem wcześniej. W Krakowie już ściągneli reklamę piwa "Zimny Lech"- bo wisiała na Hotelu który stoi przy Wawelu. Ja proponuje nazwę tego piwa" LECH WIECZNIE ŻYWY"!!! Zmienić nazwę kiełbasy "Podwawelska" na inną- brzydko się kojarzy. Naprawdę, co raz więcej ujawnia się, delikatnie mówiąc głupich ludzi- reklamy im przeszkadzają!!! O, dziś wypłynął znowu Maciulewicz z informacją że rząd wiedział o złym stanie lotniska w Smolensku( zabłysnął jak księżyc)A KACZYŃSKI to nie wiedział gdzie leci???!!! U nas też są takie lotniska, a w Smoleńsku żadne "pasazery" nie lądują tylko nasze, ze względu na Katyń. A ten Pan, wykazał sie swoimi umiejętnościami przy ROZWALENIU służb informacyjnych. ŻENADA PANIE POŚLE !!!
#2 | !!!!!!!!!!!!! dnia 05.08.2010 13:37
Odpowiednik inkwizycji będzie chodził i sprawdzał , czy wisi wszędzie portret komoruskiego najlepiej z kaszalotem!
#3 | Stanisław Iż. dnia 04.08.2010 13:51
Po katastrofie, widząc to co się działo przed Pałacem Prezydenckim, byłem dumny że jestem Polakiem.Wczoraj natomiast bardzo się wstydziłem...Szukałem po serwisach zagranicznych, na szczęście wydarzenie to nie wywołało szczególnego zainteresowania.To bardzo dziwny rodzaj religijności i patriotyzmu.
#4 | PAWLO dnia 04.08.2010 12:24
Jednak Polska to bardzo śmieszny kraj. Wczoraj w świat poszły zdjęcia z Warszawy w "obronie krzyża"- cały świat się śmieje z dewotów, babki i dziadki mogły tyle stać i walczyć ze służbami porządkowymi- ale jak w tramwaju lub autobusie to sekundy nie mogą ustać. Dzisiaj znowu na tapecie "GROM", czy w USA lub w Anglii publicznie debatuje się o problemach Delta Force czy SAS, albo w innych krajach. Jak w filmie "SWIAT SIĘ ŚMIEJE". A na marginesie, dojdzie do tego że inkwizycja będzie chodzić po domach i sprawdzać czy wiszą krzyże- jak nie to na stos!!! Krzyże na każdym skrzyżowaniu, placu, przed Publicznymi urzędami!!! Aha, a dlaczego nie postawiono prawosławnego- tej wiary też zginęli!!! CIEMNOGRÓD!!!!!!!!!!!!!
#5 | Obudzony Polak dnia 04.08.2010 09:11
Qźwa, jak mozna zmanipulowac obraz pokazywany na zywo. Chyba tylko w telewizji z torunia ale nawet tam nikt nic nie gadał o zadnym katowaniu. Módl się synu o zdrowie i nie bluźnij.
#6 | anonim dnia 04.08.2010 06:46
Relacje TV były zmanipulowane - jak zwykle.Nie ma się co dziwić, zawsze tak "telewizornia" pokazuje takie ważne wydarzenia. Teraz juz znamy prawdę! Wiemy już, jak traktuje sie Polaków w ich własnej ojczyźnie.Katuje sie ludzi na ulicach za obronę polskości! Polsko, obudź się! Niedługo w ogóle zabronią polskości i znaku krzyża! Dlaczego jeszcze Redakcja nie odniosła sie do tych tragicznych wydarzeń? Zawsze przeciez stoi na straży i porusza tak ważne problemy??? W serwisie nie ma ani jednego słowa na temat tych przesladowań. Dlaczego???
#7 | Chłop z dużym telewizorem dnia 03.08.2010 19:14
Na mojej 55 calowej plaźmie obserwowałem w TVN i Info. Widac bylo trzech dewotów z tłumu za barierkami jak pryskali gazem na strażnikow oraz jednego strażnika miejskiego jak im się odgryzł też gazem. Spod samego krzyza wyniesli a nie wywlekli jedną babę i wrzeszczącego jednego goscia. Niesli ich w szesc osób więc trudno nazwac to katowaniem. Jak kto widział coś więcej to chyba cos mu się uroiło albo RM mu mózg zlasowało. A to że policja biega z dużymi pałami i nie pozwala wychodzic za płoty i ogrodzenia to se możesz zobaczyc na każdym meczu.
#8 | !!!!!!!!!!!1 dnia 03.08.2010 18:34
Niech spoczywa w pokoju, szkoda że tak późno i że tak długo musieliśmy na to czekać. Gdyby tak w 69 roku zechciał spocząć byłoby to z korzuścia dla umęczonego kraju i Sosnowca!!!
#9 | anonim dnia 03.08.2010 17:26
Chłopie, co ty piszesz? Przeciez sam widziałem w "3" jak bito i szarpano ludzi którzy bronili krzyża! Zupełnie jak za Gierka! Za najgorszej komuny.Nawet kogos aresztowano! I za co? Za to, że bronili krzyża, Polski! Widziałem jak Policja biegała z wielkimi pałami! Skandal! Rząd powinien natychmiast podać się do dymisji, a odpowiedzialni za to prześladowanie katolików ponieść konsekwencje! Nie wolno katować patriotów, którzy bronia świetego miejsca i Polski! Jakby komuna i Gierek wrócili!
#10 | do obrzydliwego napuszczacza dnia 03.08.2010 16:06
To "katowanie" dośc dokładnie pokazywały telewizje z BBC i ZDF na czele. "Użycie gazu" też pokazywali dośc dokładnie a szczególnie to kto i na kogo użył gazu.

W normalnym kraju takiemu fanatykowi który pryskał gazem na służby porządkowe, rece i nogi by policja połamała.

Oszołomie, Fanatyku religijny - To już nie te czasy gdy mozna wmawiac ludziom bzdury i brednie - wszystko było widac dokładnie w transmisji na żywo.

Odnoszę wrażenie że cała ta niby uroczystośc religijna, jej przebieg i wysłanie po Krzyż jakiś młodych, niedoświadczonych Księży którzy stchórzyli - było jedną wielką PROWOKACJĄ.
Dlaczego po Krzyż nie poszli BISKUPI????
Prymitywni Fanatycy sprofanowali Krzyż, nie posłuchali władzy kościelnej, kolejny raz osmieszyli Polskę i tyle...
Pozdrowienia od Kazia Świtonia.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney