Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Bez komentarza

Pada na ulicy Patriotów, Osiedle Rudna 1 w Sosnowcu.

Autor: Piotr Dudała | 26/09/2010
Komentarze
#1 | Hades dnia 03.12.2010 18:48
Maskara ładnie zrobili Osiedle ale o drogach już nie pomyśleli ,ponoć też miały być miejsca wypoczynku przed.. ! Ale nie podobają mi się balkony strasznie malutkie mają , co z tego ze mają centralne jak syf przed blokiem . Ponoć wydali mnóstwo pieniędzy na tą inwestycję..
Mieszkam niedaleko mam widok na nowe bloki na ul. Kilińskiego i nie wyobraża sobie wyjść na balkon o wymiarach 1x2 metry .. ale remont bloku by się przydał Pfft
#2 | anonim dnia 30.09.2010 09:22
30!
#3 | anonim dnia 29.09.2010 08:31
Panie Piotrze, alarm! PO rozwiązuje kościelna Komisje Majątkową, a nawet zostanie rozliczona ze swojego "odzyskiwania"...Oj, bedzie kolejny skandal w Polsce, dużo wiekszy niż afera FOZZ...Purpuraci z płaczem będą oddawali dobra...Z czego teraz będą budowali godne siedziby???
#4 | ludek @anonim | 28-09-2010 | 23:45 dnia 29.09.2010 07:31
Wróć do swoich sióstr i braci bojówkarzy z SLD
Twój pozorowany ,,spokój " nie kryje twojego jadu.
Zmień szkoleniowca Smile
#5 | M11 dnia 29.09.2010 06:25
Co jednak nie zmienia faktu szybkiej interwencji w sprawie kanalizacji i wymiany nawierzchni... Przy Piwnika-Ponurego 6 jest taka dziura, że przejeżdżając autem można urwać zawieszenie i zderzak... W dodatku przy nawet lekkich opadach jest 15cm wody na "jezdni" więc dziura jest dodatkowo ukryta Sad
Nie wymagam zrobienia "autostrady" przed wymianą instalacji wod.kan. lecz choćby doraźnej naprawy przez zalanie dziur asfaltem.
Przy okazji chciałem pogratulować zdrowego rozsądku właścicielowi białego dostawczaka, który nagminnie parkuje przy Lotników 5 u zbiegu z Piwnika Ponurego. Ten "miszcz" parkując w ten sposób uniemożliwia (zasłaniając dokładnie całą widoczność z lewej strony) prawidłowe wykonie skrętu w lewo lub w prawo (wszak P.Ponurego jest drogą podporządkowana). Proponuję zagłębić się w lekturę Kodeksu Drogowego i sprawdzić odległości parkowania od skrzyżowania. Nie chciałbym zgłaszać tego Straży Miejskiej lub Policji.
#6 | anonim dnia 28.09.2010 21:48
Oj Ludku Ludku mam pytanie a jaki jest stan rzeczywisty?
#7 | anonim dnia 28.09.2010 21:45
Oj Ludku, ludku nie wiedziałam ze mój wpis Cie tak rozeżli. Uderz w stół a nożyce sie odezwą. Nie wiem jaki masz interes w tym żeby dezinformować opinię publiczną i forumowiczów.Kariera polityczna przy boku Pięty, awns zawodowy, czy poprostu głupota?.. Napisałam prawdę a ty zareagowałeś taką agresją. Człowiek prawy przyznałby się do własnego błędu lub milczał. Przodkowie Twoi wstydzili by się za Ciebie. Najgorszy ptak co własne gniazdo kala. Ty masz prawo wypowiadać się na temat naszego miasta ale ja również mam takie prawo bo jestem sosnowiczanką z dziada pradziada. Proszę Cię nie manipuluj czytelnikami forum . Piszesz to pisz prawdę lub wiadomości sprawdzone a nie wprowadzaj fermentu na forum.

wiele daje do myślenia.
#8 | anonim dnia 28.09.2010 21:34
To piękne tradycje...Ja niestety pamietam tylko pradziadka (1896-1995), zawsze był górnikiem i starym, bardzo aktywnym PPS-owcem - do 1948r.Wiem, że przywędrowali z Niemiec za praca do Sosnowca.
#9 | ludek dnia 28.09.2010 20:25
Dokładnie 6 pokoleń urodzonych w Sosnowcu.
Po upadku Powstania Styczniowego ok.1864 roku rozpoczęła sie historia z Sosnowcem.
W naszym ,,rodzie" jeden był posłem na sejm 1629. stamtąd deputowany na Radomski trybunał.
Świat jest malutki Smile
#10 | anonim dnia 28.09.2010 19:20
Jak to od 7 pokoleń??? Sosnowiec uzyskał prawa miejskie w 1902 r, a poza tym musiałbyś znać historię swojej rodziny od...XVII w, co raczej nie jest możliwe, no chyba że jesteś arystokratą.Jeżeli PO wygra wybory, co miesiąc będę prosił o informację, co już zostało zrobione - będzie ku temu utworzony nowy miejski portal.Wyjechać raczej nie wyjadę, ale kto wie...Niestety, nie jestem katolikiem, a jako osoba innego wyznania mogę mieć kłopoty z tego powodu. Moje dziecko już ma, na razie niewielkie, ale jednak, w szkole.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney