Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Potrzebny chodnik

Uważam, że potrzebny jest drugi chodnik "przez tory" pomiędzy osiedlem Rudna 1 a osiedlem przy ul. Kilińskiego. Przechodzi tutaj mnóstwo osób, bo jest to najkrótsze droga do Wyższej Szkoły Humanitas z Pogoni i najkrótsza droga z Centrum Miasta do IV LO im. Stanisława Staszica. Wniosek w tej sprawie po raz pierwszy zgłosiłem w 2002r. Pierwszy chodnik "przez tory", łączący ul. ks. Sedlaka z ul. Patriotów powstał na mój wniosek w 2003r.


Piotr Dudała

kandydat do Rady MiejskiejAutor: Piotr Dudała | 09/10/2010
Komentarze
#1 | Hades dnia 03.12.2010 18:36
Zgadza się przydała by się jakaś dróżka szczególnie schody bo jak tu Sołek napisał "jakieś normalniejsze zejście od strony niepodległości bo nogi można połamać na tych kamieniach " a w zimę to szkoda mówić .. Ja tak sobie myślę że przydało by się zagospodarować ten teren pomiędzy osiedlami nie chodzi mi tu o jakieś drogi ale jakiś park fajnie by było widzieć wyglądając przez okno , daleko nie jest park Żeromskiego (dawny Dietlowski)Smile
#2 | Sołek dnia 14.10.2010 16:29
Chodniczek jak najbardziej się przyda albo chociaż jakieś normalniejsze zejście od strony niepodległości bo nogi można połamać na tych kamieniach
#3 | anonim dnia 11.10.2010 19:08
Na tym portalu poruszane sa sprawy nie tylko mające związek z Sosnowcem, więc nie widze powodu, aby trzymać się tylko tej tematyki.Przykro mi, ale nie sa to tylko czcze wymysły.Chociaz bardzo bym chciał...Dlatego tak boli.
#4 | Matuzalem dnia 11.10.2010 19:07
My tu wszyscy gadugadu o kładce i przyszłym dobrobycie w mieście a dług publiczny Przenajświętszej Rzeczpospolitej wynosi aktualnie 732,5 miljardów złotych i codziennie powiększa się o 150,6 milionow złotych. Załóżcie szybko skarbonki wnukom a dzieci zapiszcie do SKO - ktoś to kiedyś przecież będzie musiał spłacić.
#5 | anonim dnia 11.10.2010 15:49
proszę więc pisać, ale o sprawach dotyczących sosnowieckiego koscioła i sprzeniewierzaniu się wartościom, większość tych rzeczy to są czcze wymysły!
#6 | anonim dnia 11.10.2010 11:48
Jakie fobie czy nienawiść? Czyli poruszanie problemów, które sa szeroko opisywane w prasie, a na tym forum cenzurowane jest nienawiścią? Czy kler katolicki w Polsce nie podlega krytyce czy nawet ocenom? Ten portal w nazwie ma słowo "Sosnowiec", a więc domyślnie jest portalem miejskim, poza tym posiada taką piękna misję, a zwłaszcza ostatni jej punkt. Krytyka zachowań sprzeniewierzających sie wartościom, do których samemu sie nawołuje, jest fobią czy nienawiścią? Ludzie, nie dajcie sie ogłupiać...bo wylądujemy w państwie religijnym, tak jak kiedyś socjalistycznym.
#7 | @anionim dnia 11.10.2010 09:44
ale też strona nie może być polem do wylewania swoich fobi i nienawiści do religii i kościoła, są przecież strony negatywnie mowiące o kościele
#8 | anonim dnia 11.10.2010 07:36
Panie Jerzy, Pan chyba nie jest osobą powazną...W serwisie jest znacznie więcej informacji o kościele katolickim, niż miejskich, poza tym te informacje sa strasznie "polane lukrem".Nie ma informacji, już nie mówie negatywnych (chociaz prasa i sieć ich nie unika), ale nawet kontrowersyjnych. Informacje internautów poruszające takie tematy, ponieważ ich po prostu "bolą", sa natychmiast usuwane. Nie można nawet polemizować.
#9 | do Piotra Dudały - kandydata do Rady Miejskiej dnia 10.10.2010 20:34
Panie Piotrze Dudało, kandydacie do Rady Miejskiej - a może warto otworzyć na Pańskim portalu - skrzynkę pytań do kandydatów na wszelkie stanowiska w nowej kadencji ?
Oczywiście sens otwarcia takiej skrzynki nie mógłby być paraliżowany przez cenzurę i kasowanie niewygodnych wpisów. Wszak prawdziwa cnota krytyk sie nie boi, nieprawdaż ??? Ktoś musiał by też na pytania odpowiadać, choć jak to mówią - brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.
#10 | Jerzy dnia 10.10.2010 20:25
Śledzę ten serwis od lat i jakoś nie czytałem tutaj żadnych wypowiedzi Pana Piotra, dytyczących kwesti światopoglądowych, czy opinii popierających lub atakujących Kosciół. Owszem, w serwisie natomiast prezentowane są poglądu przedstawiające, a nawet popierające naukę kościoła, ale są to czyjeś poglądy. To są jednak dwie różne sprawy: wypowiadać się na jakiś temat, a prezentować cudze poglądy! Pisanie więc o ultrakatolickich poglądach Pana Piotra jest dużym nadużyciem, ponieważ poza domysłami, nie ma to żadnych innych dowodów!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney