Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Bez komentarza

Plakat wyborczy z 2006r.Autor: Piotr Dudała | 26/10/2010
Komentarze
#1 | Sosnowiczanin dnia 03.11.2010 20:54
"Ty walczysz z kościołem???Jestes komunistą? Tylko komuchy moga temu zaprzeczyć!Takie rozwiazania powinny byc czyms naturalnym w katolickim kraju.To oczywista oczywistość"

Nie Panie kolego, jesteśmy w świeckim kraju a nie katoTFUlickim. Miejsce takich oszołowóm religijnych jest..... I nazywajcie mnie komuchem Wy katole zaje*ane, mam to gdzieś, dla mnie to nie obraza. Wolę komunistó od was bo przynajmniej mówią z sensem. BTW LEWICA reprezentuje socjaldemokrację a nie komunizm, piszę to bo jesteście na tyle zacofani że tego nie widzicie. Żyjcie sobie w średniowieczu mentalnie, bo wasze religijne poglądy są właśnie takie. Jeśli uważacie że nasz kraj powinien być katolicki jesteśnie nie tolerancyjni czyli mówicie co innego niż ten wasz cały tfu jezus. Zaprzeczycie? oczywiście że tak bo to sparwa waszego honoru ale taka jest prawda i możecie się zapierać a ludzie i tak wiedzą jak srawa wygląda zasra*ce. KRAJ JEST DLA WSZYSTKICH OBYWATELI, NIEWIERZĄCYCH TEŻ I NIE SĄ ONI GORSI OD WAS, OBSZCZYMURY CHOL*RNE
#2 | anonim dnia 30.10.2010 07:45
Spokojnie, wszystko w swoim czasie. Na razie wszystko idzie we właściwym kierunku.Kroczek po kroczku, aż dojdziemy do właściwego państwa katolickiego.
#3 | anonim dnia 29.10.2010 10:50
Ty walczysz z kościołem???Jestes komunistą? Tylko komuchy moga temu zaprzeczyć!Takie rozwiazania powinny byc czyms naturalnym w katolickim kraju.To oczywista oczywistość.
#4 | @anonim dnia 29.10.2010 08:37
tak normalne, jak ty jesteś normalny!
#5 | anonim dnia 29.10.2010 08:08
Oczywiście. W katolickim kraju biskup powinien być, na mocy odpowiednich przepisów, prezydentem miasta, dozywotnim, ma sie rozumieć. To chyba normalne.
#6 | anonim dnia 29.10.2010 08:00
Pięta .Górski jedno zło,niech żądzi Biskup Kaszak.
#7 | @@Maria dnia 29.10.2010 05:43
pięknie i szczerze patrzy ludziom w oczy Wojtek Nitwinko, tylko że to "szczere: spojrzenie jest tylko na plakacie za przyczyną Fotoszopa :-)))))
#8 | @Marian dnia 28.10.2010 22:15
Taki duży chłopczyk a wystarczy pokazać mu jakiś obrazek i musi, bardzo, bardzo musi go skomentować aby zaistnieć. Sens i znajomość rzeczy się nie liczy - ważne aby zaistnieć.
Maryjanku to plakat z poprzednich wyborów które ten Pan wtedy przerżnął. Ale widać jest tak zakochany we własnym wizerunku że nie pomny jest ludowego przysłowia o nie wracaniu do starych wizerunkow które przyniosły pecha... a może dużo mu tych plakatów z tamtych wyborów zostało że zrobi tylko uaktualniające doklejki i powtórnie rozklei w mieście? Ale to też przynosi pecha, Panie niedoszły Radny. Raczej doradzam nowe plakaty bo a nóż się tym razem uda - tylko zmień Pan fotkę na szczerą patrzącą ludziom w oczy - dziś takie zgarbione i wypięte buźki do ludzi nie trafiają. Jakbyś Pan nie wiedział o co chodzi to zobacz ulotkę Adamca, urocze są tam zwłaszcza te miniaturki głowek w jednakowych garniturkach, chyba od komunii bo jak się na to patrzy to czuć naftaline...
#9 | Marian dnia 28.10.2010 18:49
Lista ma numer 4, nie 5 Smile Poza tym plakacik niczego sobie Smile
#10 | igor dnia 28.10.2010 17:45
jaki żałosny plakat/.......
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney