Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Wybory samorządowe 2010:
oby był to strzał...w DZIESIĄTKĘ :-)

Kandydaci Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta SOSNOWIEC
Okręg nr 1 - Milowice, Pogoń


1. Chęciński Arkadiusz Janusz – lat 39, żonaty, dwoje dzieci. Sosnowiczanin od urodzenia. Wykształcenie wyższe. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Sosnowcu, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Jarosława Pięty. Przedsiębiorca. Żywo interesuje się sportem i rekreacją.
2. Zych Wilhelm – lat 68, absolwent AGH. Prywatny przedsiębiorca od 30 lat. Wcześniej związany z przemysłem hutniczym. Były radny i Zastępca Prezydenta Miasta. Bezpartyjny. Zaangażowany w działalność społeczną i charytatywną. Współzałożyciel Stowarzyszenia Kupców Polskich. Związany z Fundacją im. J.Kiepury oraz Hospicjum Św. Tomasza. Szczęśliwy ojciec i dziadek.


3. Strączek Łukasz Michał – lat 27, ur. w Sosnowcu. Absolwent Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku-Białej, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Dyrektor Centrum „Integracja” w Katowicach, zarządza projektami finansowanymi ze środków unijnych. Członek Zarządu PO RP w Sosnowcu oraz Przewodniczący Regionu Śląskiego Stow. „Młodzi Demokraci”.
4. Lipka Ilona Beata– lat 46, mężatka, córka Justyna. Nauczyciel dyplomowany, biolog, przyrodnik, logopeda, terapeuta, wychowawca. Ekspert MEN, egzaminator gimnazjalny i maturalny CKE. Były dyrektor szkoły i doradca metodyczny. Autorka publikacji z dziedziny biologii i metodyki. W Radzie Miasta zamierza zająć się problemami sosnowieckiej oświaty.


5. Rykała Anna Elżbieta – wykształcenie wyższe, pedagog z 32 letnim stażem. Absolwent wychowania seksualnego oraz zarządzania placówkami oświatowymi. Od 2004 r. Kierownik Zespołu Opiekuńczo – Wychowawczego Nr 1. Wicedyrektor ds. pedagogicznych Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Sosnowcu. Oddana w pracy z dziećmi, wrażliwa na krzywdę dzieci i zwierząt.


6. Pluskota Anna – lat 46, mężatka, troje dzieci. Z Sosnowcem związana rodzinnie. Tutaj planuje przyszłość swoją i rodziny. Pomysłodawca i współorganizator festynów dla dzieci "Wszystko w naszych rękach". Zaangażowana społecznie w lokalne problemy mieszkańców Pogoni. Ceni wartości rodzinne, bezpieczeństwo, uczciwość, szacunek do drugiego człowieka. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną. Zainteresowania: polityka i ekonomia.


7. Szota Ewa Marzena – lat 39, sosnowiczanka od urodzenia. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada szesnastoletnie doświadczenie w pracy samorządowej. Od dziesięciu lat pełni funkcję prezesa zarządu wspólnoty mieszkaniowej. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Zawsze podejmuje trudne wyzwania. W swoich działaniach konsekwentna i skuteczna.


8. Wardyń Robert Artur – lat 36, od urodzenia mieszka w Sosnowcu, od pokoleń związany z Pogonią, żonaty, dwoje dzieci. Z wykształcenia fizyk-informatyk (UŚ) oraz mgr prawa (UŚ). Specjalista z zakresu zamówień publicznych, inwestycji i finansów publicznych. Od czternastu lat pracownik Uniwersytetu Śląskiego. Doradca wielu instytucji publicznych. Bezpartyjny
9. Pawełek Wiesława Jolanta – lat 54, mężatka. Wykształcenie wyższe oraz podyplomowe z zakresu samorządu terytorialnego, pomocy społecznej , pozyskiwania środków unijnych. 35 letni staż pracy, ostatnie 11 lat w pomocy społecznej. Wyróżniona Srebrną Odznaką Honorową za zasługi dla Województwa Śląskiego. Wieloletni pedagog, ławnik sądowy i kurator .


10. Dudała Piotr Ignacy - lat 52, sosnowiczanin, miłośnik Zagłębia Dąbrowskiego, z zamiłowania dziennikarz, z wykształcenia: politolog, geograf, absolwent Staszica i Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracuje jako urzędnik w będzińskim Starostwie, gdzie redaguje miesięcznik „Ziemia Będzińska”. Hobby: podróże, Internet i muzyka, prowadzi serwis www.sosnowiecfakty.plAutor: Piotr Dudała | 09/11/2010
Komentarze
#1 | tak właśnie jest dnia 10.11.2010 07:28
Chęciński i Strączek nie są mieszkańcami ani Pogonii ani Milowic ! Typowi spadochroniarze nie związani z tymi dzielnicami !!!!!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney