Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Środula: Górski kontra Górski :-)

Okręg nr 3 - Środula, Sielec, Dańdówka1. Kulawiak Wojciech Marek – lat 60, żonaty, dwóch synów, absolwent Politechniki Śląskiej. Logista i doświadczony strateg z zakresu gospodarki, specjalista z dziedziny komunikacji. Certyfikowany rzeczoznawca i biegły sądowy techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego oraz rekonstrukcji wypadku. Społecznik, przyjazny ludziom, konsekwentny i zdecydowany w działaniu na rzecz mieszkańców.

2. Sporyszkiewicz Anna Jadwiga – absolwentka LO Staszica i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje jako specjalista chemik na Wydziale Farmaceutycznym ŚUM. Radna w latach 1994 – 2006, dążyła do wyrównania szans życiowych osób niepełnosprawnych. Wspiera Koło TPD PDiMNR. Od siedmiu lat przewodniczy Powiatowej Społecznej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych.
3. Janus Bogusław Marian – lat 59, wykształcenie średnie, emerytowany maszynista PKP. W latach 1980 – 2000 członek NSZZ „Solidarność”. Ławnik Sądu Rejonowego w Sosnowcu, społecznik. Od 2004 r. w PO. Ojciec trzech córek. Oddany pracy na rzecz dzielnicy i miasta. Pragnie aktywnie rozwiązywać problemy mieszkańców.4. Mroczek Jolanta Barbara – lat 46, mężatka, dwoje dzieci. Wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej. Sprawy szkolnictwa w sensie ogólnym, a sprawy dzieci w szczególności – są w jej przypadku naczelnym zadaniem możliwym do realizowania w nowej Radzie Miejskiej Sosnowca.

5. Szczerba Beata – mężatka, jedno dziecko. Absolwentka Instytutu Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 20 w Sosnowcu. Członek ZNP. Zainteresowania: sport.

6. Stojek Elżbieta Lidia – lat 51, absolwentka II L.O. im. Emilii Plater w Sosnowcu, ukończyła Politechnikę Śląską w Gliwicach na Wydziale Budownictwa, studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów w Krakowie na kierunku wycena nieruchomości. Posiada państwowe uprawnienia budowlane, obecnie Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego „NIKE” Sp. z o.o. Mężatka, dwie córki.

7. Lupa Danuta – lat 46, absolwentka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Śląskim i Politechnice Śląskiej. Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością, kierownik Działu Jakości w firmie"Polskie Liny" w Sosnowcu.

8. Zaród Krzysztof Zbigniew – lat 46, nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem. Ukończył: studia z Chemii; studia podyplomowe z: Matematyki, Informatyki, Doradztwa Zawodowego, Zarządzania oraz Oligofrenopedagogiki. Społecznie prowadzi felinoterapię (terapia z udziałem kotów Snowshoe) z dziećmi z dysfunkcjami psychofizycznymi. Twórca profilaktycznego teatru i autor tekstów sztuk.
9. Kudelski Adam Władysław – lat 24,. absolwent biotechnologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej SUM. Członek Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. Pasjonat komputerów i nowych technologii.

10. Górski Bartosz Jacek – lat 29, sosnowiczanin od urodzenia. Piłka Nożna jest jego pasją. Trener w Stowarzyszeniu lokalnym Salos Świt Sosnowiec. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć trenerskich. Od 6 lat trener grup młodzieżowych w Czarnych Sosnowiec, gdzie wcześniej był kierownikiem drużyn damskiej i męskiej. Redaktor portalu www.sosnowiecfakty.pl
Autor: Piotr Dudała | 09/11/2010
Komentarze
#1 | marian dnia 22.08.2014 19:29
Zgadzam sie z przedmowca odnośnie Janusa. Pisze ze jest oddany pracy na rzecz miasta i dzielnicy, a czy moze powiedzieć w jaki sposób? Czym to pokazal? To czlowiek pusty i puste są jego slowa, ojciec trzech córek? Cha! Cha! Cha! A gdzie kochany tatus byl jak byly male? Porzucil je w dzieciństwie. A teraz dzialacz P0 który uprawia nepotyzm i zalatwia prace córce w urzedzie marszalkowskim, a sobie w spolce zarządzanej przez urząd marszałkowski poprzez koneksje ]partyjne w PO. To przecież dzialalnosc na rzecz miasta i aktywne rozwiązywanie swoich problemów, a nie mieszkancow.,
#2 | sowa dnia 21.08.2014 14:37
Czym niby Janus zasłużył się dla spoleczności sosnowiczan że taki niby społecznik? I teraz znow chce sie pchać do koryta?
#3 | woda dnia 24.11.2010 07:15
Janus znam ojciec trzech córek ha ha ha, od niedawna mieszka na Środuli bo kilkanaście lat temu zostawił żonę i dzieci na rzecz innej i taki przykładny tatuś bo jako mąż[były] fatal
#4 | plejada sosnowiec dnia 11.11.2010 21:17
Kulawiak haha ten co ma synka parkującego na miejscach dla inwalidów haha Do prokuratury z tymi co mojemu synalkowi chcą dać mandat. Najgorszy radny w Sosnowcu !!!
#5 | obiektywny dnia 11.11.2010 07:51
Słabi kandydaci na tej liście, a rywalizować będą musieli m.in. z tow. Górskim, Jaskiernią. A do Pana Kalańskiego nr 3 z SLD z hasłem "Lewicowa wrażliwość, katolickie tradycje". Może listy NSDAP?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney