Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Kandydaci Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta SOSNOWIEC

Okręg nr 4 - Zagórze1. Winiarski Karol Piotr– lat 42, urodzony w Sosnowcu, absolwent Wydziału Filozoficzno-Historycznego UJ oraz Wydziału Prawa i Administracji UŚ, nauczyciel historii oraz wiedzy o społeczeństwie w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica oraz w Dwujęzycznym Gimnazjum nr 25 w Sosnowcu, radny Rady Miejskiej Sosnowca od 1998 roku, kandydat na Prezydenta Sosnowca w latach 2002 i 2006, członek Komitetu Rozwoju Zagłębia.2. Muszyński Zbigniew Tadeusz
– lat 59, żonaty, dwoje dzieci, wnuczka. Absolwent Politechniki Śląskiej. Mieszkaniec Zagórza. Pracował m.in. w Hucie Katowice, obecnie w sosnowieckiej firmie informatycznej. Radny Rady Miejskiej w Sosnowcu z ramienia PO. Aktywnie uczestniczy w pracach RM, w wielu zespołach tematycznych na rzecz rozwoju miasta, Zagórza.

3. Będzieszak Adam lat 57, nauczyciel wychowania fizycznego. Prezes TKKF "Zagórze". Propagator spędzania czasu wolnego w sposób aktywny. Miłośnik pływania, siatkówki, narciarstwa. Pasjonat brydża sportowego. Radny PO w okręgu Zagórze, gdzie m.in. doprowadził do termomodernizacji placówek oświatowych (ZSO nr 7 i PM nr 40).

4. Samulnik Grażyna Halina – lat 53, wykształcenie wyższe ze specjalizacją psychologia zarządzania i rachunkowości. Pracuje w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu na stanowisku specjalisty. Stawia na dynamiczny rozwój Sosnowca i deklaruje zaangażowanie. Mężatka ,dwoje dzieci. Członek Rady Powiatu Platformy Obywatelskiej. Ławnik sądowy.

5. Jałowiecka Krystyna Danuta – lat 61, wdowa, dwóch synów, czworo wnucząt. Wykształcenie średnie techniczno – ekonomiczne. Od pokoleń związana z Zagórzem. Współzałożycielka i od dziesięciu lat wiceprzewodnicząca Sosnowieckiego Stowarzyszenia Amazonek „Życie”. 13 lat wolontariuszka niosąca pomoc kobietom przed i po operacji raka piersi. Ławnik Rejonowego Sądu Rodzinnego.

6. Olejnik Mateusz Sebastian – Lat 23. Specjalista ds. sprzedaży i organizacji usług szkoleniowych w firmie Brainstorm. Wykształcenie wyższe – Stosunki Międzynarodowe. Członek Zarządu sosnowieckich "Młodych Demokratów", członek PO RP oraz Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ. W wyborach reprezentuje okręg Zagórze, gdzie urodził się i mieszka.


Profil FACEBOOK http://mateusz.olejnik.dorady.org/7. Gaim Jacek Tadeusz– lat 35. Ekonomista. Zawodowo związany z bankowością. Obecnie Kierownik Regionalny banku obsługującego sektor przedsiębiorstw. Ponadto z pasji do sportu dziennikarz prasowy lokalnego tygodnika. Lepsze nawierzchnie dróg i chodników, zielone oazy ciszy i wypoczynku, bezpieczne place zabaw, rozwój infrastruktury kulturalnej i sportowej to jego priorytety.

8. Nicpoń Piotr Adam – lat 29, kawaler, urodzony w Sosnowcu; wykształcenie wyższe – Socjolog. Zainteresowania: publicystyka, świat mediów, podróże. Ma dość polityki bez udziału młodych w demokracji. Chce skoncentrować się na przygotowaniu Profesjonalnego Programu Promocji Miasta i wspieraniu nowych inwestycji. Członek Stowarzyszenia Młodzi Demokraci i PO w Sosnowcu.


Profil FACEBOOK www.piotrnicpon.sosnowiec.pl
9. Kraus Ewa Barbara –lat 39, ukończyła Zarządzanie i Marketing oraz Pedagogikę w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Pracownik naukowo – dydaktyczny Instytutu Pedagogiki WSH, przygotowuje pracę doktorską z tej dziedziny. Trener umiejętności interpersonalnych. Współpracuje z Instytutem Zagłębiowskim WSH. Interesuje się literaturą i psychologią.

10. Głowa Alina Katarzyna – lat 46, mężatka, dwoje dzieci. Absolwentka LO im. E.Plater i Policealnego Studium Ekonomicznego w Sosnowcu. Przedsiębiorca i społecznik. Członek Stowarzyszenia BCK SPON i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zainteresowania: spotkania z ludźmi, sport i podróże.

11. Węglarz Andrzej –lat 53, żona Maria, syn Kacper. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UJ. Karierę zawodową rozpoczął jako pracownik fizyczny, awansując aż do stanowiska Dyrektora Biura Kadr i Relacji Społecznych AMP S.A. ( dawna Huta Katowice) Negocjator i współautor wielu Pakietów i Porozumień. Fan jazzu i turystyki. www.andrzejweglarz.pl
Autor: Redakcja | 10/11/2010
Komentarze
#1 | anonim dnia 12.11.2010 14:55
"każdy co na "stołku" przynajmniej cos na swoim podwórku zrobił, "
Taak? A co zrobił Bańbuła dla Wspólnej? Mieszkamy w syfie...
#2 | PAWLO dnia 11.11.2010 21:28
Panie Winiarski, startuje Pan z listy PO (na prezydenta miasta była PiS- klapa!!!) coś Pan zrobił dobrego dla miasta, jak nie umiesz walczyć o własne podwórko!!! Trawa po "jaja", płot spółdzielnia olała,wali się, bloki od 16 lat niemalowane, chodniki "góry i doliny", ławki do dupy. Mieszkasz człowieku tyle lat i nic nie robisz- a parkingi byś załatwił przed Zielonogórską 61,63, 65. COŚ DO KU... NĘDZY ZROBIŁ w najbliższym otoczeniu ( każdy co na "stołku" przynajmniej cos na swoim podwórku zrobił, a ty co GÓW..). Od 1998 w radzie miasta, kasa płynie, no nie. Kto na Pana głosuje, chyba tylko rodzina!!!!! Albo kto Pana nie zna!!!Nawet, swego czasu oświetlenia nie załatwił( droga od H. Dobrzańskiego)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney