Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Bez komentarza

Ciekawa tabela...źródło: Echo CzeladziAutor: Redakcja | 11/11/2010
Komentarze
#1 | ix dnia 14.11.2010 23:42
Szkoda, że nie ma Zabrza, Gliwic, Częstochowy i Łodzi Smile))))))))))
#2 | @Dobrze jest dnia 12.11.2010 20:40
A rozumisz o co chodzi? A kto powiedział że jest dobrze? Tabelka (niby) pokazuje że w Będzinie od roku 2000 najmniej zmniejszyła się liczba mieszkańców. Rozumieć to można bardzo różnie np. że tam jest tak nudno iż mieszkańcy nic, tylko dzieci sobie robią aby bieżąco uzupełniać naturalne ubytki albo migracje poza Będzin. Można też złośliwie interpretować że to miasto starych zasiedziałych tubylców którzy nie mają rodzin na wsiach do których można się wynieść albo nic nie umieją aby wyjechać i dorobić na zachodzie...
Z tak przedstawionej tabeli można wyczytać co tylko kto chce. Jednym się zwija innym rozwija.
#3 | Dobrze jest. dnia 12.11.2010 18:59
W Będzinie wcale tak dobrze niej jest, bo na moje oko to od Będzina dużo lepiej rozwija się Czeladź, z tabelki wynika co innego. Przed dworcem w Będzinie jest taka spelunka w której zabawiają się okoliczne żurki, więc gdzie było by im lepiej ?
#4 | Subordynant dnia 12.11.2010 17:20
Dołączam się do tego ostrzeżenia. Tu nic się nie zamieszcza ot, tak dla kaprysu albo czyjegoś widzimisię. Słupki mówią wszystko, jaki jest koń każdy widzi. Podobnie jak wyniki tutejszego sondażu z boku strony głównej. I nie będzie nam w Sosnowcu mieszać w głowach TVS jakimiś wrażymi innymi sondażami.
#5 | anonim dnia 12.11.2010 16:51
Skoro Pan Piotr tak opublikował, to znaczy że tak jest! Proszę z p. Piotrem nie dyskutować. To wspaniały człowiek.Nasz przyszły prezydent miasta.
#6 | Bałamutka Statystyczka dnia 12.11.2010 16:47
...ciekawa tabelka...? Raczej bałamutna. Ciekawa to ona może być tylko dla osób kierujących się tylko wrażeniami wizualnymi, nie mających pojęcia o prawidłowej metodyce robienia podobnych porównań. I nie ma co tu mieszać z Gierkiem, bezrobociem, przemysłem, migracją ludności. Tych których tak rajcują słupki Będzina, Czeladzi a nawet Katowic muszę rozczarować, to nic i o niczym nie świadczy. W tabelce zestawiono miasta których nie da się tak porównywać. Gdyby dopisać tam jeszcze parę miejscowości z Suwalskiego oraz Wielkopolski to dopiero milibyście złudną radochę.
#7 | Do !!!!!!!!!!!!!!!! dnia 12.11.2010 16:46
Ty chyba nie jesteś normalny...Nie wiedziałem, że w psychiatrtkach ciężkie przypadki mają dostęp do sieci.To dlaczego dawali sie oszukiwać i wykorzystywać?
#8 | anonim dnia 12.11.2010 16:17
Gierek oszukiwał ludzi, być może. Natomiast w obecnych czasach co drugi przedsiębiorca jest takim Gierkiem zatrudnianie ludzi na czarno, płace poniżej płacy minimalnej, podwójne listy płac,nie terminowe wypłacanie pensji, wydłużony czas pracy itd.,itp. Czy yak miało być? czy jest dobrze ? Wszyscy to honorują i nikogo takie fakty nie oburzają.
#9 | !!!!!!!!!!!! dnia 12.11.2010 15:55
Nie widziałem by Gierek coś budował. Budowali to ludzie przez Gierka oszukiwani i wykorzystywani za marne pieniądze które nie miały żadnej wartości nabywczej. Gierek w tym czasie pił napój klasy robotniczej (szampana) ustami jej przywódców oraz wpisywał do konstytucji zależność Polski od ZSRR
#10 | anonim dnia 12.11.2010 15:48
To Gierek jest winny bezrobocia. Zbudował za dużo fabryk, które nikomu nie były potrzebne.A te, które istniały, służyły do indoktrynacji i odciągały ludzi od kościołów.To wtedy niszczono nasza religię i prześladowano wierzących.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney