Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Oświadczenie Piotra Dudały

Nie po raz pierwszy moja strona i ja stałem się celem niewybrednych ataków ze strony sosnowieckiego SLD. Było tak na początku roku w sprawie tzw. Gierka, gdzie pisano o moim końcu i założono stronę o takim właśnie tytule. Przy spotkaniu ze mną należało na mnie pluć, a najlepiej by było, gdym wyprowadził się z miasta. Atakowany byłem również za zdjęcia w szpitalu, gdzie miałem, jakoby wystąpić z cewnikiem, co stanowiło obrazę moralności. To robiły anonimowo te same osoby. Co tym razem było powodem ataku, młodych ludzi z SLD? Otóż, śmiałem opublikować w serwisie dwa zdjęcia Wojciecha Nitwinki, jedno z jego strony internetowej z jego wizyty w Brukseli, drugie z jednego z licznych plakatów wyborczych bilbordów i je razem zestawić. Opatrzyłem je następującym komentarzem: „Czy te oczy mogą kłamać? – bez komentarza” oraz drugim: „Oczy Wojciecha Nitwinko normalne i na plakatach - bez komentarza”. I to jest cała „brudna kampania” przeciwko Panu Wojtkowi. Nie było żadnego artykułu, żadnego odniesienia do stanu zdrowia czy choroby Wojciecha Nitwinko, nic, ani słowa.Po co to zdjęcia opublikowałem? Otóż, każdy normalny człowiek zauważy istotne różnice pomiędzy tymi zdjęciami. Pan Nitwinko ma na tych zdjęciach zupełnie inne oczy. To ktoś zupełnie inny. Zadałem sobie pytanie, co się właściwie stało? Oczy te różnią się zarówno kolorem, jak i kształtem, wielkością, kierunkiem spojrzenia. Na plakacie widać oczy koloru niebieskiego, dokładnie dwie takie same gałki. Na zdjęciu z Brukseli oczy są zdecydowanie różne, mają kolor brązowy i widać ogromnego zeza. Jaki koń jest każdy widzi. I to jest wszystko na ten temat.

Nie było moją intencją, co sugerują koledzy z SLD jakikolwiek atak na ludzi chorych i czy niepełnosprawnych. Pan Wojtek na najnowszym zdjęciu to przecież okaz zdrowia i urody, to nie osoba niepełnosprawna. Ja sam natomiast od wielu lat choruje za zapalenie błony naczyniowej prawego oka, leczę się na nadciśnienie i choroby układu ruchu. Przeszedłem kilka operacji, osiem razy byłem w sanatorium. Trudno jednak, żebym jako dziennikarz, ignorował oczywiste fakty, że przy wizerunku kandydata na radnego Wojciecha Nitiwnko ktoś coś „majstrował”. W niedzielę dowiedziałem się od Pana Arkadiusza Chęcińskiego, że Pan Wojciech miał operację. I dobrze, to słyszeć. Ja wiem, że współczesna medycyna czyni cuda, czy jednak przy okazji również Pan Wojtek otrzymał dwie jednakowe gałki i zmieniono mu kolor oczu?

Mimo świętego oburzenie kolegów z SLD, straszenia sądem, żądania przeprosin i kar, trzeba powiedzieć jasno, że osoba, która chce być politykiem, nawet lokalnym, musi brać również pod uwagę fakt, że opinia publiczna, której jestem wyrazicielem, będzie ciekawa jej stanu zdrowia i jego zmian, zwłaszcza, gdy zmiany te są aż tak widoczne.

Piotr DudałaAutor: Piotr Dudała | 14/11/2010
Komentarze
#1 | LOLA dnia 04.12.2010 18:54
UŚMIECH KABOTYNA.
#2 | Hajota dnia 20.11.2010 13:17
Trochę mi zabrakło w artykule zdystansowania się od "amerykańskich standardów" i opinii, że "bez urody [w polityce] ani rusz".
A chęć upiększania niekiedy, niestety, kończy się tak
wyborcza.pl/1,76842,8684686,Tragiczna_i_nielegalna_operacja_piersi.html
Co za paradoks, że oba artykuły znalazły się w tym samym numerze Gazety.
#3 | ola dnia 19.11.2010 21:29
a jak niepełnosprawny na wózku startujący w wyborach zrobiłby sobie zdjecie w fotelu przy biurku to też byłby to powod do drwin???
#4 | @normalny dnia 19.11.2010 19:19
z oszusta pod pewnym względem, który przedstawia nie swoją prawdziwą twarz, ale wytwór programu Photoshop jego koledzy zrobili ofiarę, nad którą trzeba się litować, choć na tych plakatach nie widzimy "inwalidy" tylko młodego boga, o błękitnym spojrzeniu! co za przewrotność!
#5 | normalny dnia 19.11.2010 11:29
czego nie rozumiecie ?? czy wedlug was kandydat jedzacy na wozku powinien robic sobie zdjecia jak swietnie gra w pilke zeby podlizac sie wyborca ?? ten mlody komuch wyglada zupenie inaczej niz w na zywo !!!! tak swoja droga nie rozumiem cos sie wam stalo w glowy, ze tacy jestescie zajadli, szczegolnie te "czerwone dzieci", ktorym sie wydaje, ze sa najmadrzejsci. z ludzmi trzba zyc i rozmawiac a nie do nich strzelac.
#6 | PAWLO dnia 18.11.2010 22:12
Panie Dudała, odwal się Pan od GIERKA. A na zdjęciu to chyba jeden z braci MARX- te oczy, wąs!!!!
#7 | @ludek dnia 17.11.2010 15:36
Trzymamy za słowo.
Myślimy że nie są obiecanki cacanki, ludku. Na innych portalach już nie raz tak obiecywałaś.
#8 | Kibic dnia 17.11.2010 10:10
Każdy marketing jest dobry
#9 | Karol dnia 17.11.2010 09:22
Test
#10 | am dnia 17.11.2010 09:21
SadSad O ty DEDE
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney