Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


MOPS nagrodzony

"Efekty i wyzwania Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce" - pod taką nazwą odbyła się w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego konferencja z udziałem minister Elżbiety Bieńkowskiej. Celem konferencji było podsumowanie efektów realizacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w 2010 roku. Wśród najlepszych znalazł się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu.Podczas spotkania wręczone zostały nagrody dla wyróżnionych w konkursie „Dobre praktyki EFS 2010". Spośród 360 zgłoszeń wyłoniono 15 projektów, które uzyskały tytuł „Najlepsza inwestycja w człowieka 2010". Wśród nagrodzonych znalazł się także Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu z projektem systemowym „Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność", który zajął drugie miejsce w konkursie.

- Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione przez Ministerstwo. Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie jest zachętą do dalszej pracy, jednak największą motywacją do działania dla nas jest drugi człowiek, który potrzebuje pomocy - twierdzi Magdalena Olszar, pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu. - Nagroda, którą otrzymaliśmy jest wskazówką, że w pracy jaką wykonujemy na rzecz innych, idziemy dobrą drogą - dodaje Olszar.

Jak przekonują przedstawiciele MOPS, „Moda na sukces - czyli kroki w samodzielność" stanowi część wspólną pomiędzy potrzebami i oczekiwaniami klientów instytucji, a instrumentami jakie daje wsparcie Unii Europejskiej. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie zaprasza się do kontaktu z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu.źródło: (AK) www.esosnowiec.plAutor: Redakcja | 07/12/2010
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?