Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Haładus tworzy struktury PJN w Sosnowcu

Wczoraj – 12 lutego 2011 – podczas konwencji PJN w Katowicach Krzysztof Haładus, były radny RM, przyjął z rąk Joanny Kluzik-Rostkowskiej, Marka Migalskiego i Elżbiety Jakubiak pełnomocnictwo do tworzenia struktur partii Polska Jest Najważniejsza PJN – w Sosnowcu.

Zapraszam do współpracy i wspólnej budowy tej nowej formacji w Sosnowcu i Zagłębiu wszystkich tych, którym bliskie są wartości zapisane w deklaracji ideowej oraz w sformułowanych już programach: gospodarczym i naprawy systemu ochrony zdrowia. Mam nadzieję, że to zaproszenie spotka się z przychylnością, zarówno dotychczasowych sympatyków PJN, jak i tych wszystkich, którzy z aprobatą przyglądali się moim dotychczasowym działaniom na niwie społecznej i politycznej - czytamy na stronie internetowej www.haladus.plChciałbym aby w Zagłębiowskim PJN spotkali się ludzie dysponujący wiedzą, doświadczeniem i chęcią współpracy w realizacji łączących nas wartości. Ale PJN jest również otwarte dla osób, pragnących owo doświadczenie w działalności społecznej zdobyć. Wyrażam swoje przekonanie, że razem zbudujemy formację i program, które sprawią, że zarówno nasz kraj – Polska, jak i region – Zagłębie ze wszystkimi miejscowościami, miasto – Sosnowiec staną się lepszymi miejscami do życia i budowania swojej przyszłości dla wszystkich naszych rodaków - pisze Haładus.Wszystkich tych, którzy gotowi są włączyć się i wesprzeć to przedsięwzięcie zapraszam do kontaktu: krzysztof@haladus.plźródło: www.haladus.pl
Autor: Piotr Dudała | 13/02/2011
Komentarze
#1 | AKI dnia 15.02.2011 09:21
Mam nadzieje, że "Wielkie Nieporozumienie Polityczne" jak ja nazywam poseł Malik już nigdy nie trafi do sejmu. Ta osoba właśnie tyle złego narobiła dla PIS-u w strukturach regioniu zagłębiowskiego. Dla Krzysztofa też...
#2 | najlepsze życzenia dnia 13.02.2011 22:05
Krzysiu, życzymy powodzenia!
#3 | Art. 51 ust 1 Konst.RP dnia 13.02.2011 19:18
A niechże sobie robi ten Pan to co go rajcuje.
Każdy przcież ma prawo do zaistnienia, szczególnie jak już się dorobił i go energia rozpiera. Zwykle wtedy budzi się w takim, duch altruizmu i zgodnie z nim, bardzo chce wszystkich uszczęśliwić - bez wzgłedu na to czy ci inni tego sobie życzą.
Ale każdy z nas ma konstytucyjne prawo do własnego zdania i ocen. Ja, niestety, nie mam pozytywnego zdania o naszych lokalnych dobroczyńcach, politykach prowincjonalnych m.in. takich jak ten z tytułu newsu.
Jak wrócą z emigracji młodzi którzy zobaczyli jak tam się żyje i myśli, poznali co to jest społeczeństwo obywatelskie, wiedzą że współpracować lokalnie trzeba nawet z ludźmi o odmiennych poglądach politycznych bo nie ma tu miejsca na wielką politykę - to może wtedy coś ruszy do przodu.
#4 | patryk dnia 13.02.2011 18:35
Patrząc na skład obecnej sosnowieckiej RM to akurat Krzysztof Haładus był radnym tylko z jednego ugrupowania czego nie można powiedzieć np. o: Z. Dziewanowskim, A. Kalańskim, W. Suwalskim, M. Adamcu, K. Winiarskim i jeszcze pewno innych "bohaterach" lokalnej sceny politycznej...
#5 | Iwona dnia 13.02.2011 16:37
postkomunizm jest jak hydra, odradza się, raz po raz!
#6 | @agata dnia 13.02.2011 16:31
nie tylko w mieście, ale w całym czerwonym Zagłębiu!
#7 | Agata dnia 13.02.2011 14:34
Niestety wciąż rządzi u nas postkomuna! Kiedy się skończy PRL w tym mieście?
#8 | jon dnia 13.02.2011 11:16
Partia Oszustów dogorywa. Popieram PJN. Jest mi ona najbliższa .Życzę im wszystkiego najlepszego
#9 | @olek dnia 13.02.2011 10:39
nigdy nie był oczywiście. żeby nie było że się podszywam za pana Haładusa.
#10 | @olek dnia 13.02.2011 10:35
Nigdy nie byłem w PiSie, ani w PO. Był tylko członkiem UPRu i o tym mówił otwarcie. Jak pamiętasz zapewne, PO była kiedyś stowarzyszeniem i UPR pomagał tworzyć struktury w Sosnowcu i startował z jej list. Po założeniu partii UPR robiła swoje, a PO swoje. Haładus odszedł UPRu, a w PiSie nigdy nie był, startował z ich list. Więc, człowieku popatrz na soich drogich kolegów z PO w jakich partiach byli i w jakich momentach odchodzili. Z lewicy też się kilku znajdzie. Uspokój garba i mów wtedy, kiedy masz o czymś pojęcie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney