Czytanie na dziś

Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak


Chęciński w zarządzie GZM

Arkadiusz Chęciński, przewodniczący sosnowieckiej Rady Miejskiej został wybrany do zarządu Górnośląskiego Związku Metropolitalnego podczas dzisiejszego zgromadzenia ogólnego. Przewodniczącym wybrano prezydenta Świętochłowic, Dawida Kostempskiego.

Przewodniczący sosnowieckiej Rady Miasta powiedział w rozmowie z e-sosnowiec.pl, iż ma nadzieję, że jego obecność w prezydium GZM przełoży się na wymierne korzyści dla stolicy Zagłębia Dąbrowskiego.-Nie będzie łatwo bo jestem jedynym przedstawicielem naszego regionu w zarządzie. Zrobię jednak wszystko, aby tak było. Już rozmawiałem wstępnie z przewodniczącym Dawidem Kostempskim na temat funkcjonowania w praktyce nazwy „Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia Silesia". W dalszym ciągu bowiem, mimo zapewnień prezydenta Kazimierza Górskiego, jest ona nieużywana - mówi Arkadiusz Chęciński.

W zarządzie oprócz Arkadiusza Chęcińskiego znaleźli się także m.in.: Piotr Koj, prezydent Bytomia, Grażyna Dziedzic, prezydent Rudy Śląskiej oraz Edward Lasok, prezydent Mysłowic.źródło: (AK) www.esosnowiec.pl

 
 
  
 

 

 

 Autor: Piotr Dudała | 02/03/2011
Komentarze
#1 | Artur dnia 04.03.2011 06:39
jest to jakiś symbol!
#2 | FAKTYCZNIE ! dnia 02.03.2011 21:26
Chęcińskiego juz nie ma !

Smile)
#3 | @jon dnia 02.03.2011 19:03
Tak, za te brzydkie słowa pan Dudała usunął pana Chęcińskiego z redakcji sosnowiecfakty
#4 | jon dnia 02.03.2011 18:37
"Je...y cweloholokaust", "ta ci.a, co tu siedziała", "na ch.j on tam stoi", efekt koniowalenia" - takie zwroty wykorzystał autor jednego z komiksowych opowiadań, które wchodzi w skład antologii pt. "Chopin. New Romantic", opracowanej przez wydawnictwo Kultura Gniewu. Rząd Tuska z Sikorskim w MSZ wycofuje się z rozpowszechniania komiksu, ale co z tego skoro się już ukazał i to w Niemczech i za który zapłacił 27 tysięcy euro z pieniędzy podatnika. Pan Chęciński jest -jakby nie było -przedstawicielem tej „coolturalnej” hołoty z PO. Nie sądzę żeby coś mądrego mógł załatwić dla Zagłębia.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?